قفسه بندی فلزی خود راهرو چیست ؟

کاربرد سیستم قفسه بندی درایوین راک چیست ؟ 

قفسه‌ بندی فلزی خود راهرو یا درایوین دارای تونل‌هایی است که علاوه بر محل بارگذاری بارهای پالتی، مسیر تردد لیفتراک نیز هستند و راهروهای اضافی در این سیستم حذف ‌شده است. در این سیستم قفسه بندی آخرین بار گذاشته شده، اولین بار قابل‌برداشت است که به این روش برداشت اصطلاحا (LIFO last in first out)گفته میشود و به‌ استثناء بازو، ریل‌ها و تعدادی از مهاربندها سایر اجزا شباهت زیادی به قفسه بندی پانل راک دارد. اجزای این سیستم شامل قاب ، بازوهای شیب‌دار، بازوهای مهار سقف، مهاربندهای پشت و بین قاب، ریل‌های طبقات، استپ پالت و اتصالات است. 

کاربرد قفسه بندی فلزی خود راهرو:

جهت ایجاد یک سیستم قفسه بندی انبار در انبار های مواد اولیه، سردخانه ها ، انباری های محصولات ، انبار های کالاهای حجیم و استفاده مفید از فضای سالن و انبار بسیار کاربرد دارد.

 

ویژگی‌های سیستم قفسه بندی خود راهرو :

 

-  به جهت استفاده از تونل‌های بارگذاری به‌عنوان راهرو ، افزایش حجم پالت گذاری در سطح و ارتفاع انبار به چند برابر امکان پذیر میباشد.

- بارگذاری توسط لیفتراک و از انتهای تونل و بالعکس برای تخلیه بار از ابتدای تونل برداشت انجام می‌گردد.

- اولین خروجی پالت آخرین ورودی است(LIFO)

- رنگ استاندارد قاب‌ها طوسی، بازوهای شیب‌دار نارنجی، ریل‌ها نارنجی یا گالوانیزه، مهاربندها نارنجی یا طوسی و اتصالات گالوانیزه می‌باشند.

- کیفیت بسیار بالا

- افزایش بهره وری از فضای سالن

قفسه بندی  راک جهت ذخیره مواد اولیه و محصولات ساخته شده که به وسیله نیروی انسانی و بصورت دستی بارگذاری می گردد، طراحی شده است.

این سیستم مانند قفسه بندی پالت راک، از اجزای عمودی (قاب راک) و افقی (بازو) تشکیل شده با این تفاوت که کفپوش هایی ب روی بازوها قرار می گیرد که کالاها مستقیما بر روی آنها بارگذاری می شود.

با توجه به بارگذاری دستی در این سیستم قفسه بندی، در صورت نیاز به استفاده از ارتفاع انبار می توان با راهروبندی و استفاده از پلکان این قفسه ها را در 2 یا 3 طبقه تکرار نموده و از حداکثر ارتفاع سالن بهره برد.
تحمل بار بالا مقاوم تناژ بالا و در تمامی ابعاد

_قاب راک ارتفاع
۲ متری ، ۲.۵۰ متری ، ۳ متری ، ۴ متری
۵ متری ، ۶ متری ، ۷ متری

_بازو قوطی
۲ متری ، ۲.۳۰ ، ۲.۵۰ ، ۲.۷۰ ، ۳

_بازو زیگما
۲ متری ، ۲.۳۰ ، ۲.۷۰

_کفپوش
38 * 120 ، 38 * 110 ، 38 * 100 ، 38 * 90 ، 38 * 80 ، 38 * 70
28 * 120 ف 28 * 110 ، 28 * 100 ، 28 * 90 ، 28 * 80 ، 28 * 70

تولید و فروش و خرید انواع قفسه های فلزی

استوک و نو

تولید و فروش و خرید انواع قفسه های فلزی

استوک و نو